Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

NOVINKY

arr3Obnovený prodej modelu "N"Obnovil jsem prodej stavebnic traktoru Fendt s cisternou a nebo valníkem. Zároveň jsem snížil cenu... arr3Nový model HONa žádost zákazníků jsem oddělil za sady nádražního vozíku s přívěsem (MH05) samotný vozík a bude k... arr3Nová stavebnice TTModel zemedělského valníku 5t nyní dodávám i jako stavebnici. Je určena i pro začínající modeláře.... arr3DoprodejDo kategorie Doprodej jsem nabídl omezené množství MS profilů.... arr3Vodní jeřáb HO s přidaným vědrem na voduZkusím dodávat i další variantu sestaveného modelu. Součástí modelu je nyní vědro na vodu, které si... arr3Stavebnice kolového traktoru TTOblíbený model kolového traktoru Hanomag ve velikosti TT jsem převedl také do stavebnice. Sestavení...

KONTAKTY

Jiří Šafář - MINIATUR
Zelenohorská 476/28
181 00 Praha 8 - Bohnice
tel: +420 602 368 111
ji.safar@gmail.com
Akceptujeme pouze bezhotovostní platby
Neprovozujeme kamenný obchod

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Modely N 1:160

Modely N 1:160

Podle některých modelářů jediné správné měřítko....

Řadit podle 
Výrobce 

Sestavený a nalakovaný model vodního jeřábu, který byl dřív na každém větším nádraží.
naše cena 110 Kč

Vodní jeřáb "Spitzner" 1:160


Stavebnice 10 kusů telegrafních sloupů obsabuje odlitky vlastních sloupů, betonových patek a lepty izolátorů. Jejich sestavení není složité. Konzoly nalakované černou barvou a doplněné bílou, hustou barvou na izolátorech, vypadají velmi reálně.
naše cena 110 Kč

Telegrafní sloupy  1:160 (stavebnice 10ks)


Stavebnice 10 kusů telegrafních sloupů obsabuje odlitky vlastních sloupů, betonových patek a lepty izolátorů. Jejich sestavení není složité. Konzoly nalakované černou barvou a doplněné bílou, hustou barvou na izolátorech, vypadají velmi reálně.
naše cena 110 Kč

Telegrafní sloupy 1:160  (stavebnice 10ks)


Jedná se o velmi jednoduchou stavebnici, která obsahuje pouze minimum dílů. Proto je určená i začínajícím modelářům. Hodně záleží na konečné povrchové úpravě. Doporučuji  díly stříknout požadovanou barvou, ručně domalovat a pak teprve slepit vteřinovým lepidlem.
naše cena 60 Kč

Traktor FENDT s cisternou 1:160


Jedná se o velmi jednoduchou stavebnici, která obsahuje pouze minimum dílů. Proto je určená i začínajícím modelářům. Hodně záleží na konečné povrchové úpravě. Doporučuji oba díly stříknout požadovanou barvou, ručně domalovat a pak teprve slepit vteřinovým lepidlem.
naše cena 60 Kč

Traktor FENDT s valníkem 1:160


Jedná se o velmi jednoduchou stavebnici, která obsahuje pouze dva díly. Proto je určená i začínajícím modelářům. Hodně záleží na konečné povrchové úpravě. Doporučuji oba díly stříknout požadovanou barvou, ručně domalovat a pak teprve slepit vteřinovým lepidlem.
naše cena 30 Kč

Přívěs -  valník 1:160 (stavebnice)


Stavebnice velmi rozšířené telefonní budky, která byla dřív skoro v každé ulici. Obsahuje odlitky podstavce a střechy, lept bočních stěn a folii na zasklení. Je určena zručným modelářům.
naše cena 80 Kč

Telefonní budka 1:160 (stavebnice)


Toto je stavebnice vagonové váhy vyráběné firmou Fr. Wiesnera v Chrudimi. Pochází z roku 1922 a byla na několika nádražích v republice. Stavebnice je určena středně pokročilým modelářům. Obsahuje leptané díly z mosazného plechu 0,16 mm, odlitek vážního mostu a MS drátek na výrobu "semaforu". Jednotlivé díly lze spojovat pájením a nebo jednodušeji, lepením vteřinovým lepidlem. Barevné provedení
naše cena 125 Kč

Vagonová váha 1:160 (stavebnice)


JIŽ V PRODEJI Stavebnice bude stejně jako typ MN 08 určena středně pokročilým modelářům, kteří mají základní znalost práce s lepty. Bude možné ji spojovat pájením a nebo lepením vteřinovým lepidlem. Hodně bude záležet na povrchové úpravě. Barva domečku musí imitovat staré, zčernalé dřevo. Ostatní, kovové části části váhy, jsou "špinavé, orezlé".
naše cena 160 Kč

Vagonová váha 1:160 (stavebnice)


Leptaná stavebnice dvou různých ručních kár je určená šikovným modelářům se zkušenostmi s lepty.
naše cena 90 Kč

Kára ruční 1:160 (lept)