Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

 

Následující termíny výměnných setkání

modelářů a přátel železnic

v sále Menzy Karlovy univerzity

Praha 1, Opletalova 38:

POZOR! dne 14. září se burza z technických důvodů nekoná

19. října,

9. listopadu, 30. listopadu,

21. prosince

 

 

 

 

 

TOPlist

NOVINKY

arr3V rubrice Speciality je zařazena omezená série modelu Nádražního vozíku s cisternouNádražní vozík s cisternou jsem měl již jednou v nabídce a nyní jsem se rozhodl omezenou sérii opět... arr3Vodní jeřáb HO s přidaným vědrem na voduZkusím dodávat i další variantu sestaveného modelu. Součástí modelu je nyní vědro na vodu, které si... arr3Úprava modelů MT03 a MT07U těchto modelů jsem nahradil díl podlahy vozíku a přívěsu, který byl z odlitku, leptaným dílem.... arr3Stavebnice kolového traktoru TTOblíbený model kolového traktoru Hanomag ve velikosti TT jsem převedl také do stavebnice. Sestavení...

KONTAKTY

Jiří Šafář - MINIATUR
Zelenohorská 476/28
181 00 Praha 8 - Bohnice
tel: +420 602 368 111
ji.safar@gmail.com
Akceptujeme pouze bezhotovostní platby
Neprovozujeme kamenný obchod

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod »Modely 0 1:45»Stavebnice

Modely 0 1:45 / Stavebnice

Řadit podle 
Výrobce 

Stavebnice pěti kusů velmi reálně vyrobených kanálových poklopů. Díly stačí očistit, napatinovat a zapustit do terénu.
naše cena 90 Kč

Kanálový poklop 1:45 (stavebnice 5 kusů)


Stavebnice pěti kusů velmi reálně vyrobených kanálových vpustí. Díly stačí očistit, napatinovat a zapustit do terénu.
naše cena 90 Kč

Kanál obdélníkový 1:45 (stavebnice 5 kusů)


Stavebnice dvou velkých věder na vodu vznikla původně jako příslušenství k vodním jeřábům, ale jistě najde uplatnění i jinde. Stačí začistit otřepy a nalakovat... (ilustrační foto)
naše cena 50 Kč

Vědra na vodu 1:45 (stavebnice 2 kusy)


Stavebnice tří kusů klasických 200 litrových otevřených plechových sudů s přiloženým víkem. Dodávají se nenalakované. Barevné provedení necháme na fantazii modeláře. I ve skutečnosti byly různé. (ilustrační foto)
naše cena 90 Kč

Plechové sudy 1:45


Stavebnice klasické pumpy, včetně plechového kbelíku, která je skoro na každé zahradě, u každého domu. Její sestavení není složité. Vyžaduje pouze precizní práci a trpělivost. Barevné provedení je klasicky modré, popř. zelené.
naše cena 90 Kč

Studna s pumpou 1:45 (stavebnice)


Toto je sada nářadí a předmětů, které byly na každém starém dvorku. Sestavuje se pouze ruční kárka. Barevné provedení nechám na nápadu každého modeláře.
naše cena 130 Kč

Zahradní set I. 1:45 (stavebnice)


Stavebnice ruční káry, která se dřív používala na nádražích, ale i jinde na převoz různého zboží a materiálu. Model je velmi reálný a precizně vypracovaný.
naše cena 120 Kč

Ruční kára dvoukolák plošinový 1:45 (stavebnice)


Stavebnice dvou sestav skládacího stolu a lavic. Je vyrobena z leptu a laserem řezané překližky. Sestavení je poměrně jednoduché a výsledek je velmi pěkný.
naše cena 260 Kč

Skládací stůl a lavice 1:45 (stavebnice 2 kusy)


Stavebnice silničních zábran je vyrobená z leptu. Jejich sestavení je velmi jednoduché (spočívá v otočení podstavců) a jistě oživí každou modelovou krajinu. Barevné provedení bylo různé.
naše cena 140 Kč

Mobilní zábrany 1:45 (lept)


Typický drátěný plot, který se používá pro oplocení pozemků, zahrad a p. Modelová výška je 29 mm a celková délka pěti dílů je asi 1420 mm. Vyrobeno z 0,16 MS leptu.
naše cena 490 Kč

Plot drátěný 130cm 1:45 (lept)