Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

NOVINKY

arr3Obnovený prodej modelu "N"Obnovil jsem prodej stavebnic traktoru Fendt s cisternou a nebo valníkem. Zároveň jsem snížil cenu... arr3Nový model HONa žádost zákazníků jsem oddělil za sady nádražního vozíku s přívěsem (MH05) samotný vozík a bude k... arr3Nová stavebnice TTModel zemedělského valníku 5t nyní dodávám i jako stavebnici. Je určena i pro začínající modeláře.... arr3DoprodejDo kategorie Doprodej jsem nabídl omezené množství MS profilů.... arr3Vodní jeřáb HO s přidaným vědrem na voduZkusím dodávat i další variantu sestaveného modelu. Součástí modelu je nyní vědro na vodu, které si... arr3Stavebnice kolového traktoru TTOblíbený model kolového traktoru Hanomag ve velikosti TT jsem převedl také do stavebnice. Sestavení...

KONTAKTY

Jiří Šafář - MINIATUR
Zelenohorská 476/28
181 00 Praha 8 - Bohnice
tel: +420 602 368 111
ji.safar@gmail.com
Akceptujeme pouze bezhotovostní platby
Neprovozujeme kamenný obchod

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod »Modely 0 1:45 » Stavebnice

Stavebnice

Řadit podle 
Výrobce 

Stavebnice pěti kusů velmi reálně vyrobených kanálových poklopů. Díly stačí očistit, napatinovat a zapustit do terénu.
naše cena 90 Kč

Kanálový poklop 1:45 (stavebnice 5 kusů)


Stavebnice pěti kusů velmi reálně vyrobených kanálových vpustí. Díly stačí očistit, napatinovat a zapustit do terénu.
naše cena 90 Kč

Kanál obdélníkový 1:45 (stavebnice 5 kusů)


Stavebnice dvou velkých věder na vodu vznikla původně jako příslušenství k vodním jeřábům, ale jistě najde uplatnění i jinde. Stačí začistit otřepy a nalakovat... (ilustrační foto)
naše cena 50 Kč

Vědra na vodu 1:45 (stavebnice 2 kusy)


Stavebnice tří kusů klasických 200 litrových otevřených plechových sudů s přiloženým víkem. Dodávají se nenalakované. Barevné provedení necháme na fantazii modeláře. I ve skutečnosti byly různé. (ilustrační foto)
naše cena 90 Kč

Plechové sudy 1:45


Stavebnice klasické pumpy, včetně plechového kbelíku, která je skoro na každé zahradě, u každého domu. Její sestavení není složité. Vyžaduje pouze precizní práci a trpělivost. Barevné provedení je klasicky modré, popř. zelené.
naše cena 90 Kč

Studna s pumpou 1:45 (stavebnice)


Toto je sada nářadí a předmětů, které byly na každém starém dvorku. Sestavuje se pouze ruční kárka. Barevné provedení nechám na nápadu každého modeláře.
naše cena 130 Kč

Zahradní set I. 1:45 (stavebnice)


Stavebnice dvou sestav skládacího stolu a lavic. Je vyrobena z leptu a laserem řezané překližky. Sestavení je poměrně jednoduché a výsledek je velmi pěkný.
naše cena 260 Kč

Skládací stůl a lavice 1:45 (stavebnice 2 kusy)


Stavebnice silničních zábran je vyrobená z leptu. Jejich sestavení je velmi jednoduché (spočívá v otočení podstavců) a jistě oživí každou modelovou krajinu. Barevné provedení bylo různé.
naše cena 140 Kč

Mobilní zábrany 1:45 (lept)


Typický drátěný plot, který se používá pro oplocení pozemků, zahrad a p. Modelová výška je 29 mm a celková délka pěti dílů je asi 1420 mm. Vyrobeno z 0,16 MS leptu.
naše cena 490 Kč

Plot drátěný 130cm 1:45 (lept)


Typický drátěný plot, který se používá pro oplocení pozemků, zahrad a p. Modelová výška je 40 mm a celková délka čtyř dílů je asi 1130 mm. Vyrobeno z 0,16 MS leptu.
naše cena 490 Kč

Plot drátěný 180cm 1:45 (lept)